Podrobnosti dogodka

Datum: 17. 11. 2017

PETEK, 17. 11. 2017

• 8.20- 8.45 – zajtrk RS

Pridružili se bomo številnim slovenskim šolam, ki bodo ta dan pele Čebelarja. Pred zajtrkom bo otroški pevski zbor vodil petje pesmi Čebelar, Ansambla Lojzeta Slaka. Petju se pridružijo vsi učenci v jedilnici.

• 8.45-9.10 – zajtrk PS

Pred zajtrkom PS bo mladinski pevski zbor vodil petje pesmi Čebelar, Ansambla Lojzeta Slaka. Petju se pridružijo vsi učenci v jedilnici.

Vsi učitelji in ostali delavci šole se priključijo zajtrku z učenci. Zajtrk bo samopostrežni. Razredniki naj pomagajo pri delitvi po potrebi.

Za red in disciplino v jedilnici smo odgovorni vsi!

• RS nadaljuje naravoslovni dan po svojem načrtu! Malica za RS bo od 10.00-10.15 (enolončnica).

Predmetna stopnja

V času zajtrka RS (8.20-8.45) si ogledate film S ČEBELO DO MEDU, ki je dostopen na spletni strani Čebelarske zveze Slovenije (zavihek čebelarski filmi) ali https://www.youtube.com/watch?v=qlsbshOwbWs.

ZDRAVSTVENE VSEBINE (9.15-10.15 (malica), 10.30-11.05)

Po zajtrku se odpravite v učilnico MAT, kjer se bodo izvajale zdravstvene vsebine (ODRAŠČANJE). Predavanje vodi ga. Milena Raušl iz ZD Ormož. Prisotnost učitelja ni potrebna.

NARAVOSLOVNE DELAVNICE (11.10-11.55, 12.00-12.45)

Z učenci se preselite v učilnico za KEM, kjer bodo potekale naravoslovne delavnice. Prisoten je razrednik in sorazrednik po potrebi. Učenci se delijo v tri skupine. Prva skupina peče medenjake, druga izdela mazilo za ustnice, tretja pripravi plakat za razstavo. Z ostalimi navodili, delitvijo v skupine, potekom dela bodo učenci seznanjeni. Ves potrebni material bo pripravljen v učilnici.

ZDRAVSTVENE VSEBINE (9.15-10.15 (malica), 10.30-11.05)

Po zajtrku se odpravite v učilnico za SLJ, kjer se bodo izvajale zdravstvene vsebine (POZITIVNA SAMOPODOBA IN STRES). Predavanje vodi ga. Helena iz ZD Ormož. Prisotnost učitelja ni potrebna.

NARAVOSLOVNE DELAVNICE (11.10-11.55, 12.00-12-45)

Z učenci se preselite v učilnico za GEO, kjer bodo potekale delavnice. Prisoten je razrednik in sorazrednik po potrebi. Učenci se delijo v tri skupine. Prva skupina peče medenjake, druga izdela mazilo za ustnice, tretja pripravi plakat za razstavo. Z ostalimi navodili, delitvijo v skupine, potekom dela bodo učenci seznanjeni. Ves potrebni material bo pripravljen v učilnici.

8. razred

NARAVOSLOVNE DELAVNICE (9.15-10.15 (malica), 10.30-11.05)

Po zajtrku se odpravite v učilnico za KEM, kjer bodo potekale naravoslovne delavnice. Prisoten je razrednik in sorazrednik po potrebi. Učenci se delijo v tri skupine. Prva skupina peče medenjake, druga izdela mazilo za ustnice, tretja pripravi plakat za razstavo. Z ostalimi navodili, delitvijo v skupine, potekom dela bodo učenci seznanjeni. Ves potrebni material bo pripravljen v učilnici.

ZDRAVSTVENE VSEBINE (11.10-11.55, 12.00-12.45)

Odpravite se v učilnico za SLJ, kjer se bodo izvajale zdravstvene vsebine (MEDSEBOJNI ODNOSI).  Predavanje vodi ga. Helena iz ZD Ormož. Prisotnost učitelja ni potrebna.

NARAVOSLOVNE DELAVNICE (9.15-10.15 (malica), 10.30-11.05)

Po zajtrku se odpravite v učilnico za GEO, kjer bodo potekale naravoslovne delavnice. Prisoten je razrednik in sorazrednik po potrebi. Učenci se delijo v tri skupine. Prva skupina peče medenjake, druga izdela mazilo za ustnice, tretja pripravi plakat za razstavo. Z ostalimi navodili, delitvijo v skupine, potekom dela bodo učenci seznanjeni. Ves potrebni material bo pripravljen v učilnici.

ZDRAVSTVENE VSEBINE (11.10-11.55, 12.00-12.45)

Odpravite se v učilnico za MAT, kjer se bodo izvajale zdravstvene vsebine (VZGOJA ZA ZDRAVO SPOLNOST).  Predavanje vodi ga. Milena Raušl iz ZD Ormož. Prisotnost učitelja ni potrebna.