V četrtek, 9. 5. 2024, se je ekipa kolesarjev iz naše šole udeležila medobčinskega tekmovanja Kaj veš o prometu V Ormožu. Tekmovanje obsega reševanje testnih pol z računalnikom, vožnja po poligonu, ter vožnja po prometnih površinah mesta Ormož. V naši ekipi so sodelovali Gregor Hebar kot kapetan, Sebastjan Munda, Marsel Zver in Rok Hebar. Naši učenci so se odlično odrezali predvesem na poligonu in reševanje testov iz prometnih predpisov. Rok Hebar je dosegel  1. mesto, Sebastjan Munda 2. mesto, Marsel Zver 7. mesto in Gregor Hebar 9. mesto. Skupaj so že tretjo mesto dosegli 1. mesto, ter osvojili prehodni pokal med petimi šolami in skupaj 20 tekmovalci. Rok Hebar se bo udeležil državnega tekmovanja. Na fotografiji ni Roka Hebarja, ker je bil v času podelitve že na srečanju folklornih skupin v Lenartu. Čestitamo.

Mentor: Drago Slavinec

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)