Starši so pomemben deležnik v vzgojno izobraževalnem procesu. Trenutno ni omejitev, zato so sestanki načrtovani v živo.

SKUPNI RODITELJSKI SESTANKI

  • RS: 15. 9. 2022

RAZREDNI RODITELJSKI SESTANKI

  • RS: v septembru 2022, ostali po potrebi

POGOVORNE URE ZA STARŠE:

  • Prednostno: telefonske pogovorne ure
  • Komunikacija po el. pošti, komunikacija preko E-asistenta
  • Pogovorna ura v živo: ob predhodnem dogovoru z razrednikom, učiteljem

Urnik individualnih pogovornih ur:

STROKOVNI DELAVEC POGOVORNA URA El. NASLOV
Bromše Maja sreda, 0. ura majabromse3@gmail.com
Colnarič Barbara četrtek, 1. ura barbaracolnaric@gmail.com
Tanja Hebar ponedeljek, 2. ura tanja.miksa@guest.arnes.si
Hekić Kristina torek, 2. ura kristina.hekic@guest.arnes.si
Kelemina Plemenič Aleksandra ponedeljek, 5. ura aleksandra.kelemina-plemenic@guest.arnes.si
Korpar Majcen Milena sreda, 1. ura milena.korpar-majcen@guest.arnes.si
Kramberger Sara sreda, 3.ura sara.kramberger@gmail.com
Lalić Marko ponedeljek, 3. ura marko.lalic@guest.arnes.si
Lalić Zvonka ponedeljek, 1. ura zvonka.lalic@guest.arnes.si
Lorenčič Marija sreda, 0. ura marija.lorencic@gmail.com
Majcen Zdravko ponedeljek, 2. ura zdravko.majcen@guest.arnes.si
Munda Mateja četrtek, 1. ura mateja.munda@guest.arnes.si
Prejac Herman sreda, 4. ura herman.prejac@guest.arnes.si
Rakuša Silva sreda, 1. ura silva.rakusa@guest.arnes.si
Slavinec Drago sreda,7. ura drago.slavinec@guest.arnes.si
Šafarič Zdenka torek, 1. ura zdenka.safaric@guest.arnes.si
Valentina Tibaut sreda, 2. ura tina.tibaut@gmail.com
Vrbnjak Zorman Tadeja sreda, 5. ura tadeja.vrbnjak_zorman@ostomaz.si
Nataša Šuen po dogovoru natasa.suen@ostomaz.si
Irma Murad vsak dan od 7.30 do 8.00 irma.murad@guest.arnes.si

PREDAVANJE ZA STARŠE

  • Vsebina: Varnost na spletu
  • Termin: februar 2023
  • Način izvedbe: v živo
(Skupno 894 obiskov, današnjih obiskov 1)