V sredo, 20. 3. 2019, je Turistična zveza Slovenije v Mercator centru Ptuj Supermesto izvedla tržnico letošnjega 33. festivala Turizmu pomaga lastna glava.

Na njem smo sodelovali tudi mi in popoldne preživeli v družbi zagnanih turističnih podmladkarjev. Učenci so na tržnici postregli z zelo dobrimi idejami za turistične spominke, ki imajo ves potencial, da zaživijo tudi na trgu.

Naši učenci so se predstavili s turističnim spominkom Igra:)ča – spomin na Sveti Tomaž.

Zvoki harmonike, vonj po domačih dobrotah in živahni nastopi učencev so se širili po celotnem Mercator centru. Piko na i celotnemu dogajanju pa sta dodala nagajiv otroški smeh in njihova iskrenost, saj kot zmeraj znova ugotavljamo, je za turizem potrebno imeti tudi veliko srce.

Naši učenci so si prislužili srebrno priznanje.

Kako smo se imeli si lahko ogledate TUKAJ.

Učencem in mentorjem iskreno čestitamo!

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)