Na Osnovni šoli Sveti Tomaž smo ob dnevu državnosti pripravili kulturno minutko, s katero smo počastili enega najpomembnejših slovenskih državnih praznikov. Program so pripravili učenci 3. razreda in pevci otroškega pevskega zbora. Z recitacijami, mislimi o domovini in domoljubnimi vsebinami so nas spomnili na pomen samostojnosti Slovenije ter na vrednote, ki povezujejo naš narod. Kulturni program je s svojim nastopom obogatil tudi Otroški pevski zbor OŠ Sveti Tomaž, ki je s prepevanjem prispeval k prazničnemu vzdušju in navdušil zbrane poslušalce. Nastopajoči so pokazali veliko ustvarjalnosti, odgovornosti in veselja do nastopanja. S svojim programom so nas spodbudili k razmisleku o pomenu domovine, pripadnosti in spoštovanja do naše zgodovine. Zahvaljujemo se vsem učencem in mentoricam za skrbno pripravljeno kulturno minutko ter prijetno praznično doživetje. Ob dnevu državnosti vsem želimo prijetno praznovanje ter ponosno obeležitev praznika naše domovine Slovenije.

 

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 18)