Pogovorne ure za starše – skupne

Vsak 3. četrtek v mesecu med 17.00 in 18. 00 uro

Mesec Datum
Oktober 19. 10. 2017
November 16. 11. 2017
Februar 15. 2. 2018
Marec 15. 3. 2018
April 19. 4. 2018
Maj 17. 5. 2018

 

Pogovorne ure za starše in učence- dopoldanske

 

Ime in priimek Dan Ura Elektronski naslov
Barbara Colnarič Četrtek 1. ura barbara.colnaric@ostomaz.si
Tanja Hebar Sreda  3. ura tanja.hebar@ostomaz.si
Kristina Hekić Petek  3. ura kristina.hekic@ostomaz.si
Aleksandra Kelemina Ponedeljek  4. ura
Milena Korpar Majcen  Četrtek  0. ura milena.korpar-majcen@ostomaz.si
Pepca Kupčič  Ponedeljek  3. ura pepca.kupcic@ostomaz.si
Zvonka Lalić  Torek  4. ura zvonka.lalic@ostomaz.si
Marko Lalić  Ponedeljek  0. ura marko.lalic@ostomaz.si
Marija Lorenčič  Ponedeljek  1. ura marija.lorencic@ostomaz.si
Zdravko Majcen  Torek  1. ura zdravko.majcen@ostomaz.si
Zlatka Majcen  Četrtek  3. ura zlatka.majcen@ostomaz.si
Mateja Munda Petek  1. ura mateja.munda@ostomaz.si
Herman Prejac  Ponedeljek 1. ura herman.prejac@ostomaz.si
Silva Rakuša  Torek  4. ura silva.rakusa@ostomaz.si
Drago Slavinec Sreda  7. ura drago.slavinec@ostomaz.si
Zdenka Šafarič  Torek  5. ura zdenka.safaric@ostomaz.si
Štefanija Šalamija  Sreda  Po dogovoru stefanija.salamija@ostomaz.si
Tadeja Vrbnjak Zorman  Petek  1. ura tadeja.vrbnjak_zorman@ostomaz.si

 

Roditeljski sestanki za starše – skupni

Roditeljski sestanek Datum Tema roditeljskega sestanka
1. skupni roditeljski sestanek 14. 9. 2016 Analiza šolskega leta 2016/17
2. skupni roditeljski sestanek  15.3.2018