Pogovorne ure za starše – skupne

Vsak 3. četrtek v mesecu med 17.00 in 18. 00 uro

Mesec Datum
Oktober
November
Februar
Marec
April
Maj

 

Pogovorne ure za starše in učence- dopoldanske

 

Ime in priimek Dan Ura Elektronski naslov
Barbara Colnarič  četrtek barbara.colnaric@ostomaz.si
Tanja Hebar  ponedeljek 1 tanja.hebar@ostomaz.si
Kristina Hekić  četrtek 0 kristina.hekic@ostomaz.si
Aleksandra Kelemina
Milena Korpar Majcen  sreda  1 milena.korpar-majcen@ostomaz.si
Pepca Kupčič  sreda 2 pepca.kupcic@ostomaz.si
Zvonka Lalić  sreda  1 zvonka.lalic@ostomaz.si
Marko Lalić marko.lalic@ostomaz.si
Marija Lorenčič  ponedeljek 5 marija.lorencic@ostomaz.si
Zdravko Majcen zdravko.majcen@ostomaz.si
Mateja Munda  četrtek 2 mateja.munda@ostomaz.si
Herman Prejac  torek 4 herman.prejac@ostomaz.si
Silva Rakuša  ponedeljek 2 silva.rakusa@ostomaz.si
Drago Slavinec  sreda  7 drago.slavinec@ostomaz.si
Zdenka Šafarič  četrtek 1 zdenka.safaric@ostomaz.si
Štefanija Šalamija stefanija.salamija@ostomaz.si
Tadeja Vrbnjak Zorman  sreda 4 tadeja.vrbnjak_zorman@ostomaz.si

 

Roditeljski sestanki za starše – skupni

Roditeljski sestanek Datum Tema roditeljskega sestanka
1. skupni roditeljski sestanek
2. skupni roditeljski sestanek