Pogovorne ure za starše – skupne

Vsak 3. četrtek v mesecu med 17.00 in 18. 00 uro

Mesec Datum
Oktober 20. 10. 2016
November 17. 11. 2016
December 15. 12. 2016
Januar 19. 1. 2017
Februar 16. 2. 2017
Marec 16. 3. 2017
April 20. 4. 2017
Maj 18. 5. 2017

 

Pogovorne ure za starše in učence- dopoldanske

 

Ime in priimek Dan Ura Elektronski naslov
Barbara Colnarič Torek 3. ura barbara.colnaric@ostomaz.si
Tanja Hebar Torek  2. ura tanja.hebar@ostomaz.si
Kristina Hekić  Četrtek  0. ura kristina.hekic@ostomaz.si
Monika Kelenc  Sreda  3. ura monika.kelenc@ostomaz.si
Milena Korpar Majcen  Četrtek  0. ura milena.korpar-majcen@ostomaz.si
Pepca Kupčič  Ponedeljek  1. ura pepca.kupcic@ostomaz.si
Zvonka Lalić  Torek  4. ura zvonka.lalic@ostomaz.si
Marko Lalić marko.lalic@ostomaz.si
Marija Lorenčič marija.lorencic@ostomaz.si
Zdravko Majcen zdravko.majcen@ostomaz.si
Zlatka Majcen  Ponedeljek  6. ura zlatka.majcen@ostomaz.si
Mateja Munda  Ponedeljek  3. ura mateja.munda@ostomaz.si
Herman Prejac  Četrtek 3. ura herman.prejac@ostomaz.si
Silva Rakuša  Petek  1. ura silva.rakusa@ostomaz.si
Drago Slavinec Četrtek  7. ura drago.slavinec@ostomaz.si
Zdenka Šafarič zdenka.safaric@ostomaz.si
Štefanija Šalamija  Sreda  0. ura stefanija.salamija@ostomaz.si
Tadeja Vrbnjak Zorman  Porodniška tadeja.vrbnjak_zorman@ostomaz.si

 

Roditeljski sestanki za starše – skupni

Roditeljski sestanek Datum Tema roditeljskega sestanka
1. skupni roditeljski sestanek 14. 9. 2016 Analiza šolskega leta 2015/16
2. skupni roditeljski sestanek