V sedmi sezoni projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo so svoj pred izborni nastop opravile tudi učenke naše šole. Iz OŠ Sveti Tomaž so se v mlajši kategoriji, (od 1. do 5. razreda) predstavile 4 učenke; Ana Lesjak iz 4.r s pesmijo Za slovenijo živim, iz 5.razreda so zapele Zala Črepinko – Ta ljubezen, Nija Kelenc – Daj se nasmej in Glorija Vočanec – Serenada, vse iz 5.razreda. V starejši kategoriji (od 6. – 9. razreda) se je predstavila učenka 8. razreda, Stela Hebar s pesmijo Tam, kjer murke cveto. Strokovna komisija je odločila, da se bosta na polfinalnem odru predstavili Glorija Vočanec s pesmijo Serenada v mlajši kategoriji in Stela Hebar s pesmijo Tam, kjer murke cveto v starejši kategoriji.
Njihove nastope si lahko ogledate na FB strani Radia Ptuj in na youtube kanalu Radia Ptuj oz. na povezavi:

Vsem nastopajočim iskrene čestitke za pogum in odličen nastop.
Zapisala Aleksandra Kelemina Plemenič