V torek, 11. 2. 2020 so se učenke OŠ Sveti Tomaž udeležile prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Prireditev že šesto sezono organizira družba Radio-Tednik Ptuj v sodelovanju z OŠ in občinami, ki spodbuja rabo slovenske besede v glasbi in pesmi.

Ob 18. uri so se v Domu kulture v Ormožu predstavili učenci osnovnih šol iz Središča ob Dravi, Ivanjkovci, Ormoža, Velike Nedelje ter učenke naše šole; Glorija Vočanec iz 4. razreda, Ela Iman Megla iz 5. razreda, Janja Cvetko in Nika Cizerl iz 6. razreda, ter Stela Hebar iz 7. razreda.

Pred nabito polno dvorano poslušalcev so se odlično predstavile. V polfinale sta se uvrstili Ela Iman Megla v mlajši kategoriji, s pesmijo Nine Pušlar – To mi je všeč in Stela Hebar iz višje kategorije, s pesmijo Aleluja.

Vsem nastopajočim iskrene čestitke!

Zapisala: Aleksandra Kelemina Plemenič