Šestošolci smo od 11. 1. do 15. 1. 2016 preživeli pet nepozabnih dni v zimski šoli v naravi.

Vrnili smo se s čudovitimi vtisi, predvsem smo v novem okolju in drugačnih pogojih dela in življenja spoznavali sodelovanje v skupnosti, poglabljali stik z naravo, se navajali na samostojno premagovanje težav, osebno odgovornost, smotrno izrabo prostega časa, krepili svoje telo in kar je najpomembnejše, osvajali in utrjevali smučarska znanja.

Ob večerih smo poslušali zanimiva predavanja – popestritev na neprisiljen način s pomembnimi informacijami, vedno koristnimi za življenje. Skupne urice druženja smo zapolnili tudi s pohodi in družabnimi igrami.

Če povzamem, čudovita narava, urejeno smučišče in gostoljubnost so nas prepričali. Skratka, šola v naravi je poučna, vzgojna, motorično učinkovita, ustvarjalna, prijetna in zabavna.

Res pozitivna!

Video posnetek si lahko ogledate tukaj.

Razrednik: Marko Lalić, prof.

šola v naravi  sola

sola3sola2