Podrobnosti dogodka

• Datum:

Spoštovani učenci in starši!

Izbira poklica je ena izmed življenjsko pomembnih odločitev, zato želimo pred vpisom v srednje šole to težko odločitev olajšati tako, da vam predstavimo poklice in srednje šole.

Vabimo vas, da v četrtek, 19. januarja 2017, med 17. in 18. uro obiščete »Tržnico poklicev«, ki je namenjena učencem 8. in 9. razreda in njihovim staršem.

V tem času se boste lahko pogovorili s predstavniki srednjih šol in njihovimi učenci, pridobili informacije iz prve roke, prejeli informativni material in si ogledali izdelke dijakov.

»Tržnica poklicev« bo potekala v šolski telovadnici.

Vljudno vabljeni učenci in starši!

Svetovalna delavka:                                                                             Ravnateljica:

Sandra Kupčič                                                                                       Irma Murad