Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

Spoštovani,
programski svet in organizacijski odbor tekmovanja ACM Bober sta se odločila, da se šolsko tekmovanje Bober v šolskem letu 2020/2021 prestavi na 1. do 12. marec 2021. Tekmovanje bomo izvedli ne glede na epidemiološko situacijo. O tem, ali bo tekmovanje izvedeno v klasični obliki ali na daljavo, boste obveščeni konec februarja, ko bo tudi bolj jasno, ali bodo učenci in dijaki v tem terminu v šoli. Na šolskem tekmovanju bomo tako kot v preteklih letih podelili priznanja za sodelovanje in bronasta priznanja najboljšim tekmovalcem.
Vaje z rešitvami iz prejšnjih let
Tekmovalni sistem
(pustite kodo prazno)
Pole za nižje razrede
Knjižica 2019/20 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2018/19 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2017/18 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2016/17 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2015/16 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2014/15 šolskodržavno drugitretjičetrti in petirešitve
Knjižica 2013/14 šolskodržavno prosojnice: BobrčkiMladi bobrioboji
starejše ProsojniceKratke rešitve

Do vaj prideš tako, da klikneš na ustrezen razred. Svoje rezultate primerjaj z rešitvami. Učenci od 7. do 9. razreda lahko rešujete naloge za vajo, ki so v knjižici za posamezno leto tekmovanja.

Prijava na šolsko tekmovanje iz znanja računalništva Bober

Prijavite se lahko na tej spletni strani tako, da klikneš na Prijava na šolsko tekmovanje bober. Izbereš razred, ter v tabelo zapiši svoje ime in priimek.

Povezava na tekmovanje.